Welcome to Boutique - Let’s shop with us !

O NÁS

Kdy?

Thajsko. Bangkok. Khao San Road.

Jedu v rozvrzaném taxíku přes centrum betonové džungle Bangkoku. Venku se mísí vůně jasmínu a rýže s pachy mořských plodů a rozpáleného asfaltu. Nad tím vším se vznáší jako přízrak velkoměstský smog. Hledím na všechny ty mrakodrapy kolem a v hlavě se mi rodí sen. Sen o vůních, které chci tvořit. V mysli se mi spojují názvy všech možných vůní a u jedné jediné kombinace se zastavím a říkám si: To je ono.

Proč Bergamoss?

Bergamot + Oakmoss = Bergamoss. Kombinace typická pro celou kategorii parfémů „Fougére“, jež má s Bangkokem a s Asií pramálo společného a přesto se k tomuto místu pro mě navždy pojí. Celý můj život je ve znamení kontrastů. Bergamoss není výjimkou.

Bergamot. Onen svěží a povzbuzující citrus. Mladistvý. Nekomplikovaný. Prchavý.
Oakmoss. Dubový mech. Vůně temného lesa. Vyzrálá. Hluboká. Temná. Stálá.

Dva kontrasty v jedné vůní. A přesto se nádherně doplňují. Kudy? Tam, kam mě nos zavede. Nechci si dávat žádné limity. Chci se nechat unášet vůní, propojovat ji s hudbou, uměním, obrazy, zážitky, lidmi, vzpomínkami. A to všechno vám předávat. Vítám vás na společné cestě za něčím tak prchavým, jako je vůně. A něčím tak nekonečně krásným, jako je Parfém.

 Poslechněte, jak zní ten Váš.

Váš parfumér
Václav Lebeda

#HearThePerfume
Bergamoss
Main Menu x